Czynne codziennie:
od 7:00 do 21:00, w soboty do 14:00

Badania techniczne pojazdów mają duży wpływ na bezpieczeństwo i są obowiązkowe. Samochód, który pozytywnie przechodzi przegląd techniczny, nie posiada usterek zagrażających jego kierowcy i pasażerom, ani innym uczestnikom ruchu drogowego. Regularne wykonywanie przeglądów pozwala także na utrzymanie samochodu we właściwym stanie technicznym.

 
 
 

Wykonujemy pełną obsługę okresową samochodów osobowych
oraz ciężarowych od A do Z.

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy i prowadzimy warsztaty tachografów samochodowych, zarówno analogowych jak i cyfrowych. Wykonujemy ich naprawy, sprawdzenia, kalibracje oraz legalizacje.

 
 
 

Obsługa klimatyzacji nie ogranicza się jedynie do napełnienia układu i zainkasowania należności, ale sprowadza się do analizy jej funkcjonowania oraz poprawności działania. Rozbudowana diagnostyka pozwala na wykrycie i zlikwidowanie nieszczelności, sprawdzenie stanu osuszacza oraz naprawienie.

Na naszej stacji wyposażonej w nowoczesny sprzęt wykonujemy kompleksowe usługi związane z wymianą opon: montaż, wyważanie, zbieżność geometrię, pompowanie azotem, a to wszystko dostosowane do potrzeb każdego Klienta.

 
 
 

Zajmujemy się komputerową diagnostyką oraz naprawą elektroniki samochodowej. Począwszy od układów wtryskowych, poprzez układy klimatyzacji, bezpieczeństwa po układy zabezpieczające przed kradzieżą.

Prawidłowy dobór oleju silnikowego oraz jego wymiana w zalecanym czasie decyduje o żywotności silnika. Olej silnikowy odpowiada za smarowanie metalowych elementów silnika, ale także za jego chłodzenie. Zaleca się kontrolę poziomu oleju co ok. 1000 km, a kontrolowanie poziomu oleju jest jednym z podstawowych "obowiązków" kierowcy.

 
 
 

Zajmujemy się naprawą i diagnostyką agregatów grzewczych, powietrznych oraz wodnych firm Webasto oraz Eberspächer. Dzięki diagnostyce komputerowej jesteśmy w stanie szybko i trafnie ocenić stan agregatu i wykonać niezbędne naprawy.

Prawidłowy dobór oleju silnikowego oraz jego wymiana w zalecanym czasie decyduje o żywotności silnika. Olej silnikowy odpowiada za smarowanie metalowych elementów silnika ale także za jego chłodzenie. Zaleca się kontrolę poziomu oleju co ok. 1000 km, a kontrolowanie poziomu oleju jest jednym z podstawowych "obowiązków" kierowcy.

 

 

 

INTER-TRANS Transport Drogowy S.C.
Aleksandria ul Rolnicza 31 42-274 Konopiska
email: biuro@inter-trans.pl
tel./fax + 48 34 328 30 97
tel. +48 34 328 31 46
SKP Blachownia
ul. Kościuszki 36b
tel./fax +48 34 326 81 95
SKP Konopiska
ul. Przemysłowa 55
tel./fax +48 34 328 20 10