Transport

Inter-Trans Transport

Podczas wielu lat naszej pracy zdobyliśmy gruntowne doświadczenie w branży transportowej i dzisiaj możemy powiedzieć że jesteśmy dobrzy w tym co robimy. Wykwalifikowany personel zapewnia usługi na najwyższym poziomie, możemy zaoferować doradztwo logistyczne, fachowość, kompletność i terminowość dostaw Waszych towarów, oraz pełną realizację zamówień na terenie Europy w jak najkrótszym czasie.

Specjalizujemy się w przewozach ładunków przede wszystkim z Polski do Europy Zachodniej oraz Skandynawii. Dysponujemy nowoczesnym i niezawodnym taborem ciągników siodłowych z naczepami o ładowności do 24 ton. Wszystkie pojazdy spełniają europejskie normy ekologiczne EURO-5 i EURO-6, oraz wszelkie wymogi transportowo-techniczne. Każdy zestaw wyposażony jest w system satelitarnego pozycjonowania pojazdu GPS, dzięki czemu w dowolnej chwili możemy sprawdzić, co dzieje się z powierzonym nam towarem.

Posiadanie niezbędnych ubezpieczeń, oraz wieloletnie doświadczenie naszych kierowców stanowią solidną gwarancję bezpieczeństwa przewożonych ładunków. Przewozy wykonujemy sprawnie i na czas.

Oferujemy transport całopojazdowy, jak również mniejszych częściowych ładunków.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Inter-Trans Tir Inter-Trans Tir Inter-Trans Tir Inter-Trans Tir
INTER-TRANS Transport Drogowy S.C.
Aleksandria ul Rolnicza 31 42-274 Konopiska
email: biuro@inter-trans.pl
tel./fax + 48 34 328 30 97
tel. +48 34 328 31 46
SKP Blachownia
ul. Kościuszki 36b
tel./fax +48 34 326 81 95
SKP Konopiska
ul. Przemysłowa 55
tel./fax +48 34 328 20 10