Usługi transportowe

Podczas wielu lat naszej pracy zdobyliśmy gruntowne doświadczenie w branży transportowej i dzisiaj możemy powiedzieć że jesteśmy dobrzy w tym co robimy. Wykwalifikowany personel zapewnia usługi na najwyższym poziomie, możemy zaoferować doradztwo logistyczne, fachowość, kompletność i terminowość dostaw Waszych towarów, oraz pełną realizację zamówień na terenie Europy w jak najkrótszym czasie. Wszystkie pojazdy spełniają europejskie normy ekologiczne EURO-5 i EURO-6, oraz wszelkie wymogi transportowo-techniczne.

Każdy zestaw wyposażony jest w system satelitarnego pozycjonowania pojazdu GPS, dzięki czemu w dowolnej chwili możemy sprawdzić, co dzieje się z powierzonym nam towarem. Przewozy wykonujemy sprawnie i na czas.

Oferujemy transport całopojazdowy, jak również mniejszych częściowych ładunków. Zapraszamy Państwa do współpracy.

rzetelnosc zaufanie
RZETELNOŚĆ
I ZAUFANIE
kompleksowosc solidarnosc
KOMPLEKSOWOŚĆ
I SOLIDNOŚĆ
nowoczesny tabor ciagnikow
NOWOCZESNY
TABOR CIĄGNIKÓW
bezpieczenstwo terminowosc
BEZPIECZEŃSTWO
I TERMINOWOŚĆ
Międzynarodowy
przewóz ładunków

Specjalizujemy się w przewozach ładunków, przede wszystkim z Polski do Europy Zachodniej oraz Skandynawii. Dysponujemy nowoczesnym i niezawodnym taborem ciągników siodłowych z naczepami o ładowności do 24 ton.

Doradztwo logistyczne
Fachowość i doświadczenie
Kompletność i terminowość dostaw
baner numer telefonu fachowe usługi transportowe profesjonalna oferta
baner numer telefonu fachowe usługi transportowe profesjonalna oferta
Intertrans informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij